CZ AT
background

AUTOSALON.TV

18. 10. 2021

background

AUTOSALON.TV

Televize Prima uvede v pořadu Autosalon test našeho integrovaného vozu do 3,5t Carthago C-tourer I 143 LE na podvozku Mercedes-Benz. Nenechte si ujít Autosalon na Prima Cool ve středu 27.10.2021 ve 20:15, nebo na Primě v sobotu 30.10.2021 v 8:00.


Ten nápad natočit test vznikl při jednom neformálním setkání s Františkem Fialou na pražském výstavišti během veletrhu For caravan. Slovo dalo slovo, chuť byla na obou stranách, problém ale byl, jak takový test obytného vozu pojmout. U aut osobních, sportovních, nebo motorek je to přeci jen trochu jiné. Výkon, zrychlení, jízdní asistenty a podobně, to všichni známe, ale v ojbytňáku se také bydlí, mnohdy “bydlením” trávíme dokonce více času, než ježděním a to by se v testu mělo projevit.

Měli jsme velkou dávku štěstí, protože František není jen moderátor, ale opravdový fanda karavaningu a dokázal dát testu ten správný šmrnc. Nakonec i natáčení na začátku října se protáhlo na dvojnásobek plánovaného času. Nám to ale určitě nevadilo, byla to pro nás zajímavá zkušenost a teď už jsme jen zvědaví, jak se Františkovi a jeho “televizní” rodině auto líbilo.

Nezapomeňte sledovat pořad Autosalon na TV Prima příští týden!

Zpět do kategorie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací