CZ AT
background

CARAVANING BRNO 2021

01. 11. 2021

background

CARAVANING BRNO 2021

Zájem o letošní roční ročník veletrhu Caravaning Brno byl opravdu enormní... Překvapil nás, pořadatele i samotné návštěvníky výstavy.

Společnost CWN s.r.o. přivezla na veletrh, který se konal po roční přestávce, zástupce téměř všech modelů námi prodávaných obytných vozů Carthago, Malibu a nově i Etrusco. 

V kategorii luxusních vozů nad 3,5 t jste si mohli prohlédnout vrcholný model S-plus I 61 XL na podvozku Iveco, jeden z nejlepších obytných vozů s předním náhonem, model E-line I 50 LE a také naší hvězdu s hvězdou na kapotě, model C-line 4.9 LE L na podvozku Mercedes Benz.

Ve kategorii vozů do 3,5 tuny jsme představili naše stálice, integrované Compactliny a C-tourery od Carthaga, Malibu v integrované i polointegrované verzi a nově zástupce značky Etrusco. Velkou a prostornou alkovnu jsme na výstavu přivezli vůbec poprvé a právem vzbudila velký zájem. Především pro rodiny s malými dětmi jsou alkovny stále velmi přitažlivé.

Mezi vestavbáři jsou naše Malibu Van tradičně středem pozornosti. Kvalitou zpracování, chytrými řešeními a designem jsou v tomto segmentu ojedinělé. Letos jsme představili model se zvedací střechou, která je se svými 105 kg nejlehčí v kategorii. Mohli jste si ale prohlédnout i vestavby Etrusco, které zaujaly zajímavou cenou. 

Váš zájem, příjemná setkání se stávajícími zákazníky a radost nových majitelů obytných vozů pro nás byla odměnou. Těšíme se na vás opět během "domácí výstavy" v Pohořelicích ve dnech 3.-6.11.2021!

Zpět do kategorie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací