CZ AT
background

Nová palubní deska Fiat Ducato řady 8

26. 10. 2021

background

Nová palubní deska Fiat Ducato řady 8

Nová palubní deska Fiatu Ducato řady 8 splní vaše představy: je stylová, moderní a inovativní. S novým volantem, sdruženým palubním přístrojem, multimediálním systémem, designovou řadicí pákou, automatickou klimatizací a dvojitými USB zásuvkami zapůsobí v každém ohledu.

NOVÝ 3,5” TFT PŘÍSTROJOVÝ PANEL Novou standardní nabídku tvoří dvojice širších a lépe čitelných ukazatelů rychlosti, otáček motoru, nový digitální ukazatel stavu paliva a teploty chladící kapaliny s 9 LED diodami a centrální 3,5” digitální TFT černobílý displej.

NOVÝ 7” TFT PŘÍSTROJOVÝ PANEL Přístrojový panel kombinuje 7” digitální TFT obrazovku a dvojici digitálních ukazatelů po stranách, jež poskytují informace o stavu paliva a otáčkách motoru.  Středový displej poskytuje komplexní informace a možnosti nastavení, což umožňuje konfigurovatelnost podle potřeb každého řidiče. U vozidel vybavených infotainmentem 10” s navigací přístrojový panel zobrazuje 3D mapy a informace o trase. V kombinaci se systémy ADAS máte k dispozici všechny informace a výstrahy vyspělých asistenčních systémů řidiče.


Na první pohled vás zaujme také nový volant a hlavice řadicí páky, volitelně v kůži včetně multifunkčních tlačítek. Nový multimediální systém s 10“ barevným displejem včetně navigace pro obytné vozy a DAB+ tuner je k dispozici jako příplatková výbava. Nabízí i další funkce, jako je bezdrátové Apple CarPlay / Android Auto, hlasový asistent, audio streaming a mnoho dalšího.

Zpět do kategorie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací