CZ AT
background

Otevření nové pobočky CWN v Říčanech

29. 06. 2021

background

Otevření nové pobočky CWN v Říčanech

Přípravy na otevření již čtvrté pobočky společnosti Campingworld Neugebauer, prodejce prémiových značek obytných automobilů Carthago a Malibu vrcholí. Ke dvěma v Rakousku a jedné v Pohořelicích u Brna přibude další v Říčanech u Prahy. 

Otevření nové pobočky společnosti Campingworld Neugebauer je jednou z nejdůležitějších informací roku 2021. Mnohým stávajícím majitelům krásných obytných vozů Carthago a Malibu, ale i těm, kteří se po svém novém voze zatím poohlížejí udělá tato zpráva určitě radost.

Rozhodnutí otevřít další, již čtvrtou pobočku je logickým krokem. V Říčanech, které jsou velmi dobře dostupné z dálnice ale i z Prahy příměstskou dopravou, vzniká v areálu firmy Profiauto CZ, jednoho z největších dealerů a servisů Fiat a Iveco, unikátní projekt – majitelé obytných vozů již nebudou muset objíždět servisy, aby zajistili údržbu obytné nástavby, podvozku a motoru, ale vše bude dostupné na jednom místě. A to včetně stanice technické kontroly, nebo čerpací stanice pohonných hmot. 

„O naše obytné vozy je velký zájem, již delší dobu jsme vnímali potřebu přiblížit se našim zákazníkům v Praze a okolí,“ uvedl majitel firmy Thomas Neugebauer.

citation

Slavnostní otevření je naplánováno na začátek října 2021 tak, aby si zákazníci mohli včas objednat nové vozy na sezonu 2022, které budou tradičně představeny na veletrhu v německém Düsseldorfu. 

Zpět do kategorie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací