CZ AT
background

Začátek veletržní sezóny

15. 08. 2021

background

Začátek veletržní sezóny

Vážení zákazníci a přátelé obytných vozů Carthago a Malibu, po delší době nás čeká za pár týdnů začátek “veletržní sezóny”. Období, kdy si budete moct prohlédnout novinky modelového roku 2022, porovnat provedení a design jednotlivých značek a samozřejmě se jen tak za námi zastavit na kus řeči a dobrou kávu. Vzhledem k situaci na trhu obytných vozidel je to také období, kdy je nejvyšší čas objednat vůz na příští sezónu přesně podle vašeho přání.

Akcí bude v průběhu podzimu celá řada

Můžete se těšit na výstavy, navazující dny otevřených dveří a v neposlední řadě také otevření nové pobočky v Říčanech u Prahy. Tou první a z globálního pohledu každoročně nejdůležitější akcí, je tradiční Caravan Salon v německém Düsseldorfu, který se uskuteční ve dnech 28.8.-5.9.2021. Jako každoročně se zúčastníme i my, Campingworld Neugebauer, a po celou dobu veletrhu vám budou k dispozici Thomas Neugebauer a také česky hovořící prodejce, Patrik Gehlfuss, kteří se vám budou rádi věnovat. Pokud na výstavu míříte, domluvte si schůzku na telefonním čísle +420 722 912 915, nebo emailem pg@cwn.eu.My jsme ale připravili zajímavou možnost i pro ty z vás, kteří se veletrhu nemohou, nebo nechtějí z jakéhokoli důvodu zúčastnit. Na našich pobočkách v Pohořelicích a v Říčanech, budeme s Patrikem v online spojení a můžeme vám poskytnout veškeré aktuální informace pro vaše rozhodování při objednávce nového vozu. Nejen
novinky, detaily, ale můžete využít i výhodných balíčků, které výrobce během veletrhu poskytuje!

Pohořelice - Lukáš Kinzl, tel. 722 912 913, email: lk@cwn.eu
Říčany - Ondřej Toms, tel. 602 641 246, email: ot@cwn.eu

Mezi nejdůležitější novinky ve výrobním programu Carthaga v letošním roce patří určitě inovovaná řada Chic C-line, jejíž první fotografie již pronikly na veřejnost. Nejen u tohoto modelu si můžete vybrat mezi podvozky Mercedes-Benz a Fiat. A právě letos přichází léty osvědčený Fiat s dlouho očekávanou inovací. Výrobce přepracoval design palubní desky, vůz má nový, moderní multifunkční volant a můžete zvolit digitální přístrojový štít.

PODZIM 2021


27.srpna - 5.září  

CARAVAN SALON DÜSSELDORF


8.-10.října
OPENING PRAHA - ŘÍČANY


21.-24.října
CARAVANING BRNO

3.-6.listopadu

DOMÁCÍ VÝSTAVA POHOŘELICE


26.-28.listopadu
FOR CARAVAN PRAHA


1.-4.prosince
DOMÁCÍ VÝSTAVA ŘÍČANY
Těšíme se na setkání, tým CWN s.r.o.

Zpět do kategorie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací